Kredyt firmowy - LC Finance

Kredyt firmowy

Wypełnij wniosek online, bez wychodzenia z domu #Zostańwdomu

Wypełnij wniosek

Potrzebujesz nawet 600 000 złotych na prowadzenie i rozwój działalności biznesowej? Pomożemy Ci uzyskać kredyt firmowy bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli. Zapewniamy niskie raty i okres spłaty do 10 lat. Dzięki temu sfinansujesz inwestycje, zapewnisz środki na bieżącą działalność lub zrefinansujesz kredyt w innym banku.

Jak pomagamy:

 • Dokonamy oceny zdolności kredytowej Twojej firmy
 • Wybierzemy ofertę kredytu najbardziej dopasowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa
 • Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty
 • Dopełnimy wszelkich formalności związanych z pozyskaniem kredytu
 • Na Twoje życzenie dojedziemy do Ciebie

Nie pobieramy od Klientów żadnych prowizji i opłat za pomoc w uzyskaniu kredytu firmowego

Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Kredyt firmowy - wszystko to, co musisz o nim wiedzieć

Ciągłe inwestowanie we własny biznes to konieczność, jak i również duże koszta. Mimo wszystko jest to niezbędne, aby firma mogła się rozwijać. Czasem zdarza się tak, że wszelkie nakłady pieniężne związane z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa nas przerastają. W takiej sytuacji warto zapoznać się z różnymi formami finansowania, które pozwalają na realizację inwestycji w firmie, poprawę sytuacji finansowej, czy nawet otworzenie nowego biznesu. Jedną z nich jest kredyt firmowy - co powinieneś o nim wiedzieć? Sprawdź.

Kredyt gotówkowy dla firm - czym jest?

Kredyt gotówkowy dla firm to produkt, o którym słyszał praktycznie każdy przedsiębiorca. W obecnych czasach banki oferują swoimi klientom biznesowym specjalne oferty kredytów dla firm. Wysokość kredytu gotówkowego dla firmy jest zależna od wielu czynników - ze strony kredytodawcy, jak i kredytobiorcy. Zazwyczaj możliwa maksymalna kwota kredytu gotówkowego dla firm nie przekracza 500 000 zł (u nas możesz uzyskać nawet 600 000 zł) - mimo to zdarzają się także inne oferty. Jeśli natomiast chodzi o maksymalny okres kredytowania - mamy tutaj dość dużą rozbieżność, ale może wynosić nawet 120 miesięcy. Sposób ubiegania się o kredyt firmowy jest bardzo prosty - wniosek o kredyt dla firm możemy złożyć przez Internet. Należy jednak zaznaczyć, że większość banków udzielających kredyty firmowe ma swoje określone wymagania - takie jak np. staż firmy.

Mimo że wstępny formularz możemy złożyć przez Internet, musimy mieć na uwadze, że zazwyczaj wizyta w banku i tak będzie konieczna - między innymi w celu dostarczenia dokumentów, czy też podpisania umowy. Ponadto należy pamiętać, że sposób ubiegania się o kredyt firmowy jest zależny od konkretnej instytucji bankowej.

Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Kredyty firmowe - dla kogo?

O kredyt firmowy mogą się ubiegać:

 • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą,
 • spółki (na przykład: spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjna),
 • rolnicy.

W L&C Finance pomożemy Ci uzyskać kredyt firmowy bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli. Ponadto zapewniamy niskie raty i okres spłaty do 10 lat. To wszystko pozwoli Ci na odbudowanie sytuacji finansowej Twojej firmy, spłatę bieżących zobowiązań, czy realizację nowych inwestycji - nie czekaj, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów kredytu.

Kredyt firmowy - jak wygląda proces uzyskania?

Proces uzyskania kredytu firmowego różni się w zależności od instytucji bankowej. Jednak wiele banków przydziela kredyty firmowe na podobnych zasadach, dzięki czemu możemy sobie przybliżyć proces uzyskania kredytu dla firmy. Pierwszą rzeczą, z którą możemy się zetknąć, może być to, że kredyt gotówkowy firmowy nie zostanie nam udzielony, jeśli prowadzimy działalność krócej niż 12 miesięcy (lub 6 miesięcy - to zależy od banku). Banki bardzo często nie udzielają kredytów również w sytuacji, gdy kredytobiorca nie jest w stanie wykazać odpowiednich dochodów. Co ważne, banki nie udzielają kredytu byle komu - zanim udzielą kredytu, dokładnie sprawdzają sytuację każdej firmy.

Ubiegając się o kredyt dla firmy, wystarczy PIT za poprzedni rok i ewentualnie KpiR za rok obecny.

Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Zalety kredytu firmowego

Nadal nie jesteś pewien, czy kredyt firmowy to dobry wybór? Poniżej przedstawiamy kilka zalet, które na pewno sprawią, że pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.

 • Oprocentowanie kredytów jest teraz bardzo niskie, ponieważ WIBOR 3M wynosi zaledwie 1,17%,
 • wniosek można złożyć nie wychodząc z domu #Zostańwdomu
 • minimum formalności,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • możliwość realizacji różnych inwestycji,
 • rozwój firmy,
 • wsparcie finansowe na dobry początek,
 • pomoc finansowa na spłatę zobowiązań.

Jak możemy zauważyć, warto zdecydować się na zaciągnięcie kredytu firmowego, kiedy znajdziemy się w takiej potrzebie. Pamiętajmy jednak, aby nie podejmować pochopnych decyzji - zanim wybierzemy instytucję bankową, porównajmy oferty kilku banków, aby móc wybrać tę najkorzystniejszą. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa - skontaktuj się z nami, na pewno Ci pomożemy!

Wypełnij wniosek online, bez wychodzenia z domu #Zostańwdomu

Wypełnij wniosek

Masz pytania? Zapraszamy do kontakt

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem