Kredyt konsolidacyjny - LC Finance

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą połączyć swoje dotychczasowe kredyty i uzyskać nową, niższą ratę. Z nami wyjdziesz na prostą i spłacisz wszystkie swoje zobowiązania. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu uzyskasz jedną, niższą ratę i zwiększysz swoje szanse na terminową spłatę kredytu.

Jak pomagamy:

 • Przeanalizujemy Twoją sytuację i doradzimy, które kredyty warto skonsolidować
 • Wybierzemy najlepszą dla Ciebie ofertę kredytu konsolidacyjnego
 • Wynegocjujemy nową umowę z bankiem
 • Zapewnimy profesjonalne wsparcie doradcy kredytowego

Nie pobieramy od Klientów żadnych prowizji i opłat za pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego

SZCZEGÓŁY

 • - Oprocentowanie już od 7%
 • - Okres kredytowania do 144 miesięcy
 • - Maksymalna kwota kredytu dla klientów indywidualnych do 200 000 zł
 • - Akceptujemy różne źródła dochodu:
 1. osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
 2. rolnicy
 3. osoby fizyczne zatrudnione na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło
 4. osoby wykonujące tzw. wolne zawody
 5. emeryci i renciści
 6. osoby uzyskujące dochody z tytułu dzierżawy lub najmu

Kredyt konsolidacyjny - co warto wiedzieć?

Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób, chcących połączyć wszystkie swoje kredyty w jedno korzystniejsze zobowiązanie. Wiele z nich się zastanawia, czy to dobry sposób na obniżenie opłat, czy sprytnie ukryta pułapka? Sprawdź, co powinieneś o niej wiedzieć.

Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Kredyt konsolidacyjny - co to?

Kredyt konsolidacyjny to rodzaj pożyczki, która zostaje zaciągnięta w celu spłaty pozostałych zadłużeń, które pochodzą z różnych źródeł - kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, czy pożyczek. Należy zaznaczyć, że środki pieniężne uzyskane z kredytu konsolidacyjnego mogą być przeznaczone tylko na spłatę innych zobowiązań, a to oznacza, że nie możemy ich przeznaczyć np. na. remont mieszkania.

To rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób, które zmagają się z problemami ze spłatą bieżących zobowiązań. Osoby decydujące się na kredyt konsolidacyjny mają możliwość połączenia wszystkich rat w jedną, ze wspólnym oprocentowaniem, co pomaga wielu klientom wyjść z problemów finansowych.

Należy zaznaczyć, że kredyty konsolidacyjne nie są często udzielane. Co wynika z tego, że są one obarczone większym ryzykiem aniżeli zwykły kredyt gotówkowy. Zazwyczaj banki wymagają odpowiedniego zabezpieczenia - w postaci hipoteki czy wyższego oprocentowania.

Potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego? Chcesz, aby wszystkie Twoje zobowiązania połączyły się w jedną całość? Sprawdź naszą ofertę - L&C Finance i przekonaj się, że jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Kredyt konsolidacyjny - rodzaje

Z reguły wyróżniamy dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych takie jak:

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy – polega na pożyczeniu gotówki przez bank na spłatę bieżących zadłużeń. To dość często wybierane rozwiązanie, aczkolwiek droższe. Proces uzyskania kredytu konsolidacyjnego gotówkowego jest bardzo prosty i szybki - decyzja zapada zaledwie w kilka minut, natomiast liczba wymaganych dokumentów jest niewielka. Do uzyskania tego rodzaju kredytu konsolidacyjnego niezbędna jest odpowiednia zdolność kredytowa.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny – to kredyt konsolidacyjny, który wymaga zabezpieczenia w postaci nieruchomości z wolną hipoteką. Ten rodzaj kredytu udzielany jest nawet na 30 lat, natomiast jego maksymalna kwota jest znacznie wyższa niż w przypadku gotówkowego kredytu konsolidacyjnego. Jednak należy zaznaczyć, że w tym przypadku banki swobodniej podchodzą do zdolności kredytowej wnioskodawcy, hipoteczny kredyt konsolidacyjny jest trudniejszy do uzyskania.

Kredyt konsolidacyjny - zalety

 • jeden termin dla wszystkich zobowiązań,
 • kilka kredytów i jedna rata,
 • znacznie niższe oprocentowanie kredytu,
 • konsolidacja może dotyczyć różnych zobowiązań,
 • kredyt konsolidacyjny to szansa na analizę budżetu.
Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Kredyt konsolidacyjny - na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Zanim zdecydujemy się na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Wśród nich znajdują się wysokość raty po konsolidacyjny, prowizja (zazwyczaj wymagana), RRSO, całkowita kwota do spłaty (powinna być jak najniższa), zabezpieczenie kredytu (rodzaj zabezpieczenia, jakie jest wymagane przez bank), czy konsekwencje, jakie wynikają np. z opóźnienia w spłacie. Jeśli masz jakieś pytania związane z zaciągnięciem kredytu - skontaktuj się z nami L&C Finance.

Podsumowanie

Kredyt konsolidacyjny to dobry wybór - potrafi uratować z niejednej tragedii finansowej. Jednak należy pamiętać, aby nie podejmować pochopnych wyborów i dokonać odpowiedniego wyboru kredytodawcy.

Kredyt firmowy - LC Finance

Masz pytania? Zapraszamy do kontakt

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem