Kredyt samochodwy - LC Finance

Kredyt na samochód

Wypełnij wniosek online, bez wychodzenia z domu #Zostańwdomu

Wypełnij wniosek
 • Dokonamy oceny Twojej zdolności kredytowej,
 • Wypełnimy za Ciebie dokumenty
 • Dopilnujemy i sfinalizujemy Twój kredyt
 • Jeżeli nie będziesz mógł się z nami spotkać, przyjedziemy do Ciebie.

Nie pobieramy od Klientów żadnych prowizji i opłat za pomoc w uzyskaniu kredytu firmowego.

Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy

Chcesz kupić samochód, ale nie masz wystarczających środków w gotówce?

Potrzebujesz pieniędzy, aby dokonać zakupu wymarzonego auta, ale nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi od czego zacząć? Idealnie trafiłeś, pomożemy Ci uzyskać kredyt dopasowany do Twoich potrzeb. Doradztwo finansowe i finalizacja kredytów bankowych, to nasza specjalność. Dzięki naszej współpracy, zakupisz auto marzeń bez niepotrzebnych stresów i nadmiaru formalności. Dzięki współpracy ze wszystkimi bankami działającymi na polskim rynku, dopasujemy ofertę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania.

Kredyt na samochód - LC Finance

Dla kogo jest kredyt samochodowy?

Jest to kredyt przeznaczony dla osób, chcących nabyć pojazd, za pośrednictwem banku. Zakup samochodu, to nie jedyna możliwość przy ubieganiu się o pożyczkę, w ramach umowy możemy nabyć również: motocykle, kampery, skutery, quady, przyczepu, traktory, maszyny budowlane i łodzie motorowe. Podsumowując, mogą być to różne pojazdy, ale fundamentalnym warunkiem ich zakupu jest posiadanie ważnego dowodu rejestracyjnego.

Kredyt samochodowy to również tani kredyt gotówkowy. Bank zabezpiecza się na posiadanym przez klienta aucie, dlatego warto wybrać tę opcję pożyczki, aby w razie nieoczekiwanych wypadków, sam samochód był zabezpieczeniem naszych funduszy. Jeżeli masz już za sobą próby otrzymania takiego kredytu, ale nie został Ci on udzielony przez bank, jesteśmy w stanie Ci pomóc, warunkiem jest jedynie posiadanie samochodu nie starszego niż 10 lat.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w otrzymaniu dużej kwoty, rzędu nawet miliona złotych, pomożemy Ci sfinalizować zakup wybranej przez Ciebie maszyny.

Kredyt gotówkowy

Kredyty na auto można podzielić na trzy grupy:

Standardowe - spłacane co miesiąc, w ratach kapitałowo-odsetkowych przez założony w umowie czas kredytowania,

Jednoratalne - jest to kredyt wymagający wniesienia wkładu własnego, a część pozostałą na mocy kredytu spłaca bank, w trybie jednorazowym. Uregulowanie kredytu odbywa się w określonym w umowie czasie. Kredyty należące do tej grupy z zasady są niskooprocentowane.

Balonowe - w tym rodzaju, do spłaty otrzymujemy niskie raty, obejmujące znaczną część inwestycji, a pozostałą część wartości samochodu jest spłacana jednorazowo.

Co brać pod uwagę decydując się na taki kredyt?

Decydując się na kredyt samochodowy, warto jest zwrócić uwagę na następujące czynniki. Oprocentowanie kredytu to główny koszt związany z kredytem. Pod określeniem oprocentowania, kryją się naliczane odsetki, jakie są płacone od kredytu. Od oprocentowania zależy ogólna wartość odsetek w całym okresie i wysokość raty. Skrót RRSO określa termin rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, jest to rzeczywisty koszt kredytu, który ponosi odbiorca. Następną składową jest całkowita kwota do spłaty, jest to suma, którą jesteśmy zobligowani oddać do banku lub innej upoważnionej instytucji. Kwota ta, została pożyczona i dodana do wszelkich innych opłat, na które zgadzamy się w umowie. Natomiast, wysokość rat przewidywanych, jest to oczekiwana, uogólniona wartość, która uwzględnia podane informacje i określa jakich rat możemy się spodziewać. Warto mieć na uwadze, że zaciągając kredyt na nowe auto, w rozrachunku wychodzi to korzystniej, ponieważ w przypadku pożyczki na używany samochód, dostajemy wyższe oprocentowanie.

Kredyt na samochód - LC Finance

Jakich dokumentów mogą potrzebować banki, aby udzielić kredytu samochodowego?

 • Dowód osobisty
 • Prawo jazdy kategorii B
 • Drugi dokument potwierdzający naszą tożsamość (w przypadku wysokiego kredytu)
 • Umowa o pracę świadcząca o stałym dochodzie (lub inne umowy ukazujące dochód)
 • Kserokopia dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu
 • Zaświadczenie z sądu o braku wpisu pojazdu w rejestrze zastawców
 • Dokumenty dotyczące zakupu samochodu (umowa kupna lub faktura)

Dodatkowo:

 • Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą, możemy być proszeni o dokument, który to zaświadcza
 • Decyzja o przyznaniu emerytury lub renty
Kredyt na samochód - LC Finance

Kredyt samochodowy- co musisz wiedzieć?

Jest to rodzaj ściśle sprecyzowanego kredytu bankowego, jeżeli chodzi o cel nabycia wsparcia finansowego. W ramach współpracy z bankiem, możemy zakupić zarówno nowy, jak i używany samochód. Zabezpieczeniem kredytu może być pojazd, na którego kupno udzielono kredytu. Większość banków, w razie problemów ze spłatą stosuje zastaw rejestrowy lub przewłaszczenie. Zazwyczaj kredytodawca zaznacza w umowie kredytowej obowiązek zapewnienia przez cały okres kredytowania polisy autocasco na zakupiony pojazd wraz z cesją praw, w razie ewentualnego odszkodowania na udzielającą kredytu instytucję. Na atrakcyjność oferty jaka zostanie zaproponowana, wpływ ma wiele czynników, dlatego pomimo czasochłonności procesu porównywania przez osobę prywatną, warto rozważyć różne opcje i sprawdzić, który bank oferuje najlepsze warunki. W tym celu dużym ułatwieniem jest skorzystanie z doradztwa finansowego, które na bieżąco monitoruje dostępne na rynku propozycje.

Dlaczego kredyt samochodowy?

W większości przypadków, finansowo bardziej opłaca się tańszy kredyt samochodowy, wiążący się z niższymi kosztami niż przy kredycie gotówkowym. Dzieję się tak ponieważ, bank udzielając kredytu na dany pojazd, ma szereg różnych zabezpieczeń na wypadek braku spłaty. Zazwyczaj są to: zestaw rejestrowy, przywłaszczenie na zabezpieczenie i cesja z polisy AC. Kredyty gotówkowe z zasady posiadają wyższe oprocentowanie, niż kredyty samochodowe. Jeżeli potrzebujemy szybszego kredytu, to w niektórych przypadkach kredyt gotówkowy może być wypłacony wcześniej, znacząca jest w tym przypadku ilość dokumentów, które przy kredycie na określony pojazd jesteśmy zobligowani dostarczyć i okazać w banku. Sytuacja zależy oczywiście od banku i szybkości z jaką dostarczymy potrzebne dokumenty.

Kredyt na samochód - LC Finance

Masz pytania? Zapraszamy do kontakt

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem