Kredyt konsolidacyjny - LC Finance

Leasing

Wypełnij wniosek online, bez wychodzenia z domu #Zostańwdomu

Wypełnij wniosek

Nie marnuj pieniędzy na zakup kosztownego urządzenia czy samochodu dla swojej firmy. Korzystaj z niego w ramach umowy leasingowej, oszczędzając dziesiątki tysięcy złotych. Szybko i bezproblemowo zdobądź sprzęt, dzięki któremu zwiększysz konkurencyjność swojej firmy. Z nami masz zawsze pewność, że umowa została zawarta na najlepszych możliwych warunkach.

Jak pomagamy:

 • Porównamy dla Ciebie wszystkie dostępne na rynku oferty
 • Doradzimy wybór najkorzystniejszej oferty, mając na względzie specyficzne potrzeby Twojej firmy
 • Pomożemy Ci wypełnić formalności związane z zawarciem umowy leasingowej
 • Zadbamy o poprawną obsługę leasingu ze strony leasingodawcy
 • Nie pobieramy od Klientów żadnych prowizji i opłat za pomoc w sfinalizowaniu umowy leasingu

Leasing - co warto o nim wiedzieć?

Leasing to jedna z wielu metod finansowania zakupów, które są związane z działalnością przedsiębiorstwa - możemy uzyskać leasing na samochód czy leasing na mieszkanie. To forma finansowania, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Z czego wynika jej popularność? Czy warto się zdecydować na leasing? Sprawdź albo:

Czym jest leasing?

Leasing to nic innego jak umowa zawierana między dwoma podmiotami - leasingodawcą i leasingobiorcą, która polega na przekazaniu leasingobiorcy prawa do odpłatnego użytkowania określonego przedmiotu przez określony w umowie czas. Kiedy umowa dobiegnie końca, przedmiot umowy może stać się już własnością leasingobiorcy.

Obecnie bardzo wiele przedsiębiorstw decyduje się na leasing. Nie ma co się dziwić, gdyż jest to alternatywna wobec kredytu bankowego forma finansowania, dzięki której przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na rozwój firmy.

Kredyt firmowy - LC Finance
Kredyt firmowy - LC Finance

Leasing - na czym polega?

Leasing to jedna z metod finansowania, z której korzysta wielu przedsiębiorców w celu zakupu przedmiotów niezbędnych do pracy - np. leasing na samochód służbowy. Często jest tak, że firmy nie posiadają odpowiedniej zdolności kredytowej, aby móc starać się o kredyt bankowy na zakup takich przedmiotów, więc decydują się na współpracę z firmą leasingową, która proponuje ofertę, składającą się z kosztów leasingu, warunków wykupu, ilości rat i kwoty opłaty wstępnej. Ponadto warto dodać, że przedsiębiorcy mogą zdecydować się na leasing nowego auta, leasing używanego auta, jak i również leasing auta od osoby prywatnej.

Decydując się na leasing, na pewno zetkniemy się z wieloma firmami leasingowymi . Wybierając firmę leasingową, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jej ofertę - co ważne, nie decyduj się od razu, daj sobie czas na porównanie ofert z różnych firm, zajmujących się leasingiem. Porównując oferty leasingowe, zwróć szczególną uwagę na wysokość raty leasingowej, wartość wykupu, opłatę wstępną i odsetki leasingowe.

Zalety leasingu

 • minimum formalności
 • uproszczone procedury uzyskania finansowania
 • krótki czas oczekiwania na decyzję
 • niższy koszt pozyskania środka przez korzystającego
 • niższe potencjalne koszty windykacyjne
 • większa elastyczność w trakcie sporządzania umowy
 • możliwość uzyskania atrakcyjnych produktów dodatkowych - np. ubezpieczenie auta

Leasing - rodzaje

Wyróżniamy wiele rodzajów umów leasingu. Leasing z wykupem, który dzieli się na: operacyjny (najpopularniejszy rodzaj), finansowy (stosowany przy finansowaniu środków trwałych o obniżonej stawce VAT, zwrotny (leasingobiorca sprzedaje posiadany przez siebie środek trwały finansującemu, a następnie go leasinguje, uwalniając dzięki temu gotówkę). Na rynku znajdziemy również leasingi bez wykupu, leasing konsumencki i auto w abonamencie - odmiana leasingu nowych samochodów bez wykupu, oferta skierowana do firm i osób prywatnych.

Kredyt firmowy - LC Finance

Podsumowanie

Jak możemy wyżej zauważyć, leasing to dobre rozwiązanie, kiedy nie możemy sobie pozwolić na samodzielny zakup lub zaciągnięcie kredytu bankowego. Należy jednak pamiętać, aby mądrze wybrać ofertę leasingu - zanim dokonasz wyboru, porównaj wszystkie oferty dostępne na rynku, dzięki czemu wybierzesz tę najkorzystniejszą.

Wypełnij wniosek

Masz pytania? Zapraszamy do kontakt

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem